Pub Story'nin gelmiş geçmiş en farklı, en eğlenceli, en sıra dışı oyun deneyimi ile karşınızdayız!

Yeni sezon için yepyeni bir Pub Story deneyimi tasarladık! Ve bu sefer oyun alanı olarak sadece mekanları değil; sokakları, parkları, evleri, aklına gelebilecek her yeri kullandık.

Play Around oynanan bölgelerdeysen bir kafede otururken telefonuna bir bildirim gelecek ve sana meydan okuyan onlarca insanla buluşup Pub Story oynayabileceksin. Belki sana meydan okuyanlar bir ev partisinde olacak, oynamak için yanlarına gideceksin ve onlarca muhteşem insanla tanışacaksın. Ya da seninle oynamak isteyen kişi yakınındaki bir barda olacak ve senin yanına gelecek, barda gittikçe büyüyen kocaman bir Pub Story grubu olacaksınız!

Barda, sokakta, sahilde, kampüste veya evde başlayan akşamının nerede biteceğini tahmin edemeyebiliriz ama aşırı eğleneceğinden hiç şüphemiz yok!

Bu akşam başlamadan önce aklına gelebilecek sorular:

1) Pub Story Play Around nedir?

Play Around, Pub Story’nin en yeni oyun deneyimi! Diğer Pub Story akşamlarından farklı olarak sadece bir mekanda değil, belirlenen alanın her yerinde, bir sürü insanla Pub Story oynayabilmene imkan sağlıyor.

2) Etkinliğe katılmak için bilet almam gerekiyor mu?

Hayır, etkinliğe katılmak için bilet almana gerek yok. Etkinliğe katılabilmen için Play Around takvimindeki en yakın etkinliklere göz atıp, belirtilen tarihte ve saatte orada olman ve mobil uygulamada ‘’meydan okumalara izin ver’’ özelliğini açma yeterli.

"Şehrin en sıra dışı, en yaratıcı, en sosyal etkinliği!"
- Işıl B. Cinmen – Posta Gazetesi
"Tek bir görevin içinde, 3 dakikada 6 farklı insanla tanışıp muhabbet edince anlıyorsunuz buna ne kadar ihtiyacınız olduğunu."
- Küçük İlham Kutusu Blog
"gece boyunca 'ben bunu hayatta yapmam/yapamam' dediğiniz şeyleri yaparken buluyorsunuz kendinizi"
- oralardagezenadam - Ekşi Sözlük
"resmen introvert olan karakterimi extroverte çevirdi bu oyun"
- attan dusen son padisah - Ekşi Sözlük